A Gmail sajnos nem tudja a képeket kezelni. Sose tudta. Jó, mondhatod, hogy neked megjeleníti, persze. Na de, ha egy nagy képet tesznek a levélbe, akkor nem kicsinyíti be az ablak szélességére, hanem megjelenik a vízszintes gördítősáv, kitolva jobbra a menüt is. Elég idegesítő. Sose fogják javítani, mert szeretik szívatni a felhasználót.
Horváth Gyula Nem szivatni szeretik a felhasználót, hanem hibát javítani nem tudnak. Csak új funkciókat tudnak fejleszteni, és ha már kész, lépnek is tovább.
Sancho Virág Attila tartozzon ez az email cím például egy bankhoz. Amint felveszi az ember a címjegyzékbe, úgy a guglinak újabb segítség a célzott reklámhoz. Gondolom én józan paraszti ésszel.
Horváth Gyula biztosan látja. Ám ha az algoritmus azt érzékeli, hogy az adott cím bent van a névjegyzékben is, akkor nagyobb az esély arra, hogy nem csak egy kósza levélváltás volt, hanem az illetőnek köze van a céghez. Úgyhogy biztosabb a célzott reklám.
Van benne ráció. Bár én már a hosszabb időszakban fogadott több levelet is komolyan venném. De valóban rá lehet erősíteni, erre azzal, ha címjegyzékbe tesz valaki egy címet.
Molnár Péter Rendszeresen kapok leveleket ezekről a címekről, a Google ezt tudja. Azt is tudja, hogz ezeket a leveleket megnyitom, kattintom a tartalmát, majd elteszem. Amúgy értem a Google szándékát, jogos, tisztítani lehet vele a piacot.
Pár napja már ilyen, és megerősítem: a leveleim nagy része hülyén néz ki.
VálaszTörlésÉvek óta kikapcsolt képekkel gmailezek, és a mai nap is jól néz ki. General settings, sender image, off. Képek továbbra is látszódnak megnyitás után.
VálaszTörlésZsolt Pinter csekkoltam, de már megszoktam a fotókat és hiányoznának (főleg a céges levelezésben).
VálaszTörlésA Gmail sajnos nem tudja a képeket kezelni. Sose tudta.
VálaszTörlésJó, mondhatod, hogy neked megjeleníti, persze. Na de, ha egy nagy képet tesznek a levélbe, akkor nem kicsinyíti be az ablak szélességére, hanem megjelenik a vízszintes gördítősáv, kitolva jobbra a menüt is. Elég idegesítő. Sose fogják javítani, mert szeretik szívatni a felhasználót.
Horváth Gyula Nem szivatni szeretik a felhasználót, hanem hibát javítani nem tudnak. Csak új funkciókat tudnak fejleszteni, és ha már kész, lépnek is tovább.
VálaszTörlésIgazad van, bár néha meglepő módon van, amit javítanak. Csak hogy ne mehessünk biztosra.
VálaszTörlésNem hitelesitett levél, ne fizesd be. :DDD
VálaszTörlésAdhattak volna valami manuális funkciót hogy ok a levél küldője, mint ahogy a spamnél is van...
VálaszTörlésSzerintem ezzel az a cél, hogy minél több partner bekerüljön a címlistába.
VálaszTörlésMolnár Péter Mi értelme egy noreply vagy egy info kezdetű, választ sosem kapó cím rögzítésének?
VálaszTörlésSancho Virág Attila tartozzon ez az email cím például egy bankhoz. Amint felveszi az ember a címjegyzékbe, úgy a guglinak újabb segítség a célzott reklámhoz. Gondolom én józan paraszti ésszel.
VálaszTörlésMolnár Péter mért, ha csak fogadod és olvasod a leveleit, azt nem látja?
VálaszTörlésHorváth Gyula biztosan látja. Ám ha az algoritmus azt érzékeli, hogy az adott cím bent van a névjegyzékben is, akkor nagyobb az esély arra, hogy nem csak egy kósza levélváltás volt, hanem az illetőnek köze van a céghez. Úgyhogy biztosabb a célzott reklám.
VálaszTörlésLegalábbis én így csinálnám, ha a gugli lennék.
Van benne ráció. Bár én már a hosszabb időszakban fogadott több levelet is komolyan venném. De valóban rá lehet erősíteni, erre azzal, ha címjegyzékbe tesz valaki egy címet.
VálaszTörlésMolnár Péter Rendszeresen kapok leveleket ezekről a címekről, a Google ezt tudja. Azt is tudja, hogz ezeket a leveleket megnyitom, kattintom a tartalmát, majd elteszem.
VálaszTörlésAmúgy értem a Google szándékát, jogos, tisztítani lehet vele a piacot.